Tinklaraščio Kategorija
Specialūs Produktai
Specialūs Produktai
Kaina 4,55 EUR Bazinė kaina 6,50 EUR
-30%
Kaina 4,55 EUR Bazinė kaina 6,50 EUR
-30%
Nauji produktai
Jūsų Atsiliepimai
Jūsų Atsiliepimai
"
Labai ačiū už greitą prekių pristatymą. Jūsų produktai tikrai išskirtiniai. Linkiu ir toliau išlikti tokiais išskirtiniais :) Sėkmės Jums!
Projektų vadovė
"
Jūsų arbatos puikios! Jos ne tik skanios bet ir veiksmingos. Peršalimo kaip nebūta. Labai ačiū už greitą pristatymą!
Vadybininkas
"
Pas jus pirkau ir medaus, ir arbatų. Jūsų prekės nuostabios! Jos tikrai išskirtinės. Labai smagu, kad gebate maloniai ir operatyviai išspręsti kilusius klausimus. Buvau labai maloniai nustebinta jūsų atsiųsta dovana :) Labai ačiū jums! Linkiu jums didžiausios sėkmės jūsų nuostabioje veikloje.
Socialinė darbuotoja
Medus Su Prieskoniais

Medus Su Prieskoniais

Kodėl ne Avilio įkvėpimas? Mes payts nesame angliškų pavadinimų gerbėjai, tačiau ši produktų linija pradžioje buvo skirta išlepintiems užsienio vartotojams. Kodėl mes manėme, kad tai nebus populiaru Lietuvoje? Pirmiausiai, manėme, kad tai bus per brangu, o antra – nebuvome tikri, kad konservatyvūs lietuviai lengvai pasiduosnetikėtiems medaus skoniams. Dabar tenka nusiimti kepurę ir gniaužiant prie krūtinės pripažinti – klydome! Vis daugiau ir daugiau mūsų draugų Lietuvoje ieško būtent tokio medaus. Ir ne tik tam, kad išvežtų į užsienį kaip originalią dovaną, bet ir sau, įdomesnių kulinarinių šedevrų kūrimui, ar tiesiog –  pasmaguriauti.

Taigi, dėl pavadinimo išsiaiškinome. Dabar laikas pasikalbėti apie tai, kas po juo slepiasi. Pirmiausiai norime užtikrinti, kad medus, naudojamas mišiniams su prieskoniais, yra tas pats, kurį Jūs perkate mūsų parduotuvėje ženklu – natūralus, tikras, geras. Paprasčiau sakant, jei manote, kad mūsų kokybė verta Jūsų pasitikėjimo, pasitikėkite ir mūsų  parduodamo medaus su prieskoniais linija.

Medus su žvaigždiniu anyžiumi_Pradas

Medus su prieskoniais – kaip pasigaminti?

Keli žodžiai apie mišinių sudėtį ir gamybą. Esame tikras, kad ne vienam, skaitančiam šį tekstą,  į galvą šaus mintis – o kam pirkti? Iš kur medus – jau žinome, prieskonių – pilnos parduotuvės – tep-lep ir pasidarau pats! Tiesą sakant tą būtų sunku paneigti.  Juk patys lygiai taip pat pradėjome. Ir tik vėliau, kai jau, atrodo, viską žinai, pradedi suprasti, kad … nieko nežinai… Pasirodo kiekvieno sukimo medus šiek tiek skiriasi. Natūralūs prieskoniai, kurie perkami tik iš patikimų tiekėjų, kiekvienoje partijoje skiriasi dar labiau. Jei dar pridėsime kartais niekuo nepaaiškinamą mistinį mišinių elgesį po paruošimo… Taip ir praėjo pora metų, kol sugebėjome padaryti mišinius, kurie kiekvieną kartą vienodai skanūs. Tiesą sakant tame sudėtingume yra žavesio – gamybos technologijoje atsiranda privalomas elementas – degustacija. Pradedi geriau įsiklausyti į tai ką sako tavo liežuvis, palengva pradedi jausti ir atpažinti daug subtilesnius skonius ir poskonius negu visiems įprasta duona kasdieninė – natrio gliutomatas…

Nukrypstant nuo temos, šiek tiek apie degustaciją. Niekada neatsisakykite galimybės degustuoti! Žinau, daugelis (kaip ir aš pats anksčiau) galvoja, kad ragaudamas lyg ir įsipareigoja pirkti, o nepirkdamas lyg ir apgauna, ar bent nuvilia pardavėją. Meskit tai iš galvos! Jeigu mes siūlome ragauti, tai tikrai nesitikime, kad jau šiandien ir pirksite. Skonis naujas, dažnai visai netikėtas. Paragavote ir viskas. Na, ačiū galite pasakyti ir to gana. Gal girdėjote, kad iš visų penkių jutimų, žmogus ilgiausiai atsimena skonį? Štai tas prisiminimas kažkada jums ir nebeduos ramybės, va tada ir susitiksime vėl :)

Šaltinis: www.blinde.lt

Visi komentarai

Palikite Atsakymą