Tinklaraščio Kategorija
Specialūs Produktai
Specialūs Produktai
Nauji produktai
Nauji produktai
Jūsų Atsiliepimai
Jūsų Atsiliepimai
"
Labai ačiū už greitą prekių pristatymą. Jūsų produktai tikrai išskirtiniai. Linkiu ir toliau išlikti tokiais išskirtiniais :) Sėkmės Jums!
Projektų vadovė
"
Jūsų arbatos puikios! Jos ne tik skanios bet ir veiksmingos. Peršalimo kaip nebūta. Labai ačiū už greitą pristatymą!
Vadybininkas
"
Pas jus pirkau ir medaus, ir arbatų. Jūsų prekės nuostabios! Jos tikrai išskirtinės. Labai smagu, kad gebate maloniai ir operatyviai išspręsti kilusius klausimus. Buvau labai maloniai nustebinta jūsų atsiųsta dovana :) Labai ačiū jums! Linkiu jums didžiausios sėkmės jūsų nuostabioje veikloje.
Socialinė darbuotoja
Nuo ko pradėti sąnarių valymą?

Nuo ko pradėti sąnarių valymą?

Pirmiausiai reikia suprasti, kad atidedamos sąnariuose druskos yra medžiagų apykaitos liga, požymis, kad šalinimo organai nebepajėgia druskų ir toksinų šalinti iš organizmo, tad atideda juos sąnariuose iki tol, kol šalinimo organai vėl bus pravalyti ir turės jėgų šias atsargas pašalinti.
Šalinimo organai pas mus yra šie: storoji žarna, kepenys, šlapimo sistema, plaučiai, oda
Pradėti reiktų nuo storosios žarnos valymo, kadangi ją aptekėdamas kraujas neša toksinus į širdį, o kepenys, valydamos kraują, užsikemša lyg filtras, ir nėra prasmės valyti kepenis ir kraują, kol neišvalytas žarnynas.

Apnašos pirmiausiai atsiranda žarnyne, po to kai ten nebetelpa persikelia į sąnarius
Trys žolelės, sumaltos į miltelius (bitkrėslė, pelynas, gvazdikėlis), atsakingos už parazitų naikinimą pirmiausiai  žarnyne, po to ir kraujyje bei limfoje. Jas reikia visas tarpusavyje sumaišyti ir po 1 arb.  šaukštelį šių miltelių mišinio, prieš tai dar sumaišius su medumi, kasdien suvalgyti tiesiog sučiulpiant. Po vieną arb. š. į dieną kol visą suvartosite
Tik tada, kai tai padarysite, verta pradėti valyti žarnyną. Žarnyno valymas padės ir odai, ir kepenims. Valymas – tai arbatų, maisto, iškrovos dienų ir šilumos derinimas. Normalu daryti vieną iškrovos dieną per savaitę, kai neisite į darbą. Iš ryto gerkite daug arbatos ,,Stebuklinga‘, eikite į dušą. Kai įsinorėsite valgyti, virkite arbatą ,,Žarnynui valyti-1“. Visos dienos metu pasistenkite skirti laiką kad pasidaryti sau valgyti ir ilsėtis, visai nedirbti įprastų darbų, juos nudirbsit per likusias šešias. Valgyti darykit smulkiai tarkuotas šviežias morkas, daržovių sultis, ateity malkit riešutus, troškinkit daržoves. Prieš kiekvieną valgį virkit ir gerkit linų sėmenis.

Daug ląstelienos, vitaminų, ir, jei jums priimtina, klizma su urina, surinkta per dieną, daug geriant. Dienos metu ypač gerkit arbatą ,,Švarus organizmas“. Labai naudingos kiaulpienių šaknys ir trūkažolių šaknys. Kiaulpienių kavą gerkit ir po to valgykit, tai nepaprastai naudingas produktas, kuris saugos ir nuo moteriškų susirgimų. Stambias trūkažolės šaknis reikia tiesiog išmirkyti ir valgyti. Nepaprastai naudingas salieras, nusipirkit jo ir valgykit troškinius, taip pat tinka žalias pasitarkuoti bei sultys.

Kiaulpienių šaknų arbata

Lietuviška Kiaulpienių šaknų Arbata 

LAPŲ SULTYS

Ateina pavasaris, greit bus galima sunkti dilgėlės, garšvos, kiaulpienės lapų sultis. Pririnkite jų santykiu 1:4:1, nuplaukite. Sumalus mėsmale, išsunkite per marlę, atskieskite trigubai didesniu kiekiu kokybiško vandens, lėtai gerkite, palaikydami ilgokai burnoje, tarsi kramtydami. Maždaug po 0,5-1 stiklinaitę skiestų sulčių per dieną. Per mėnesį taip sustiprinsite sau imunitetą, kad dėkosite sau visus metus.

Tik tada pereisite tiesiogiai prie sąnarių valymo su arbata ,,Judėk lengvai“, ,,Sveikata“, ,,erškėtrožių kava‘,,,Švarus organizmas“ su kadagio uogom(saikingai), vonia, pirtimi. Reiks tuo metu daug judėti. Visa tai komplekse tikrai padės  išvalyti tai, kas priaugo sąnariuose.

O kol žiema, išmokit nors kokį pratimą, kuris pratampo stuburą, išjudina kūną, lengvai sušildo ryte. Turiu omeny lėtai daromus mankštos pratimus. Dušas padeda valytis per odą,(labai gera tam yra ,,Skaisti oda“). Visada pabaikit karštą dušą trumpalaikiu šaltu dušu, labai trumpai. Tai padeda meridianinei sistemai, visai medžiagų apykaitai. Nepervirtas, turintis ląstelienos maistas ir arbatos suminkštins žarnyną ir leis valytis storajai žarnai. Sąnariai mėgsta šilumą ir lėtus sukamus judesius. Darykit juos visoms sąnarių grupėms, ypač stuburui, riešams, čiurnoms, sprandui  Kvėpavimas grynu oru padės plaučiams, kaip šalinimo organui

Išvalius druskas, laikas pereiti prie kremzlinio audinio atstatymo. Tam padeda turintys želatinos produktai – šaltiena, sėlenos, marmeladas, žele. Tik venkite aromatingų priedų, saldiklių ir dažiklių.

Kiaulpienių šaknų kava

Lietuviška Kiaulpienių Šaknų Kava

Būkite sveiki ir laimingi.

Šaltinis

Visi komentarai

Palikite Atsakymą