Tinklaraščio Kategorija
Specialūs Produktai
Specialūs Produktai
Nauji produktai
Nauji produktai
Jūsų Atsiliepimai
Jūsų Atsiliepimai
"
Labai ačiū už greitą prekių pristatymą. Jūsų produktai tikrai išskirtiniai. Linkiu ir toliau išlikti tokiais išskirtiniais :) Sėkmės Jums!
Projektų vadovė
"
Jūsų arbatos puikios! Jos ne tik skanios bet ir veiksmingos. Peršalimo kaip nebūta. Labai ačiū už greitą pristatymą!
Vadybininkas
"
Pas jus pirkau ir medaus, ir arbatų. Jūsų prekės nuostabios! Jos tikrai išskirtinės. Labai smagu, kad gebate maloniai ir operatyviai išspręsti kilusius klausimus. Buvau labai maloniai nustebinta jūsų atsiųsta dovana :) Labai ačiū jums! Linkiu jums didžiausios sėkmės jūsų nuostabioje veikloje.
Socialinė darbuotoja
Kanapių arbata – 7 priežastys pradėti ją gerti

Kanapių arbata – 7 priežastys pradėti ją gerti

Kanapių arbata yra vienas sveikiausių gėrimų pasaulyje. Joje gausu vitaminų, maistinių medžiagų ir antioksidantų. Žmonės geria kanapių arbatą kaip vaistą nuo daugelio sveikatos problemų, pradedant nuo rytinio pykinimo iki streso mažinimo. Nauji, modernūs tyrimai mums tiksliai parodo, kokia yra naudinga arbata mūsų sveikatai. Čia yra 7 puikūs sveikatai naudingi aspektai, geriantiems kanapių arbatą: Kanapių arbata - 7 priežastys pradėti ją gerti

Nuo ko pradėti sąnarių valymą?

Nuo ko pradėti sąnarių valymą?

Pirmiausiai reikia suprasti, kad atidedamos sąnariuose druskos yra medžiagų apykaitos liga, požymis, kad šalinimo organai nebepajėgia druskų ir toksinų šalinti iš organizmo, tad atideda juos sąnariuose iki tol, kol šalinimo organai vėl bus pravalyti ir turės jėgų šias atsargas pašalinti.

Medus Su Prieskoniais

Medus Su Prieskoniais

Kodėl ne Avilio įkvėpimas? Mes payts nesame angliškų pavadinimų gerbėjai, tačiau ši produktų linija pradžioje buvo skirta išlepintiems užsienio vartotojams. Kodėl mes manėme, kad tai nebus populiaru Lietuvoje?

Nacionalinės Kokybės Sertifikatas

Nacionalinės Kokybės Sertifikatas

Sunkius darbus vainikavo puikus įvertinimas – Nacionalinės kokybės sertifikatas. Taigi, kokie reikalavimai keliami Nacionalinės kokybės produktams, o konkrečiai – medui?

Kreminis Medus

Kreminis Medus

Kai vasara nelepina šiluma, puikus metas naujoms idėjoms. Juk kartais taip erzina, kai čia pat turi šį tą skanaus ir trūksta tik mažo šaukštelio švelnaus ir minkšto medaus,

Žydintis Medus Arba Šerkšnas Meduje

Žydintis Medus Arba Šerkšnas Meduje

Šerkšnas meduje. Kas tai? Pirmiausiai pasižiūrėkite į paveikslėlį. Apie tai, ką ten matote ir kalbėsime. Neabejoju, kad ne kartą esate pastebėję medų, kuriame matyti balti raštai palei indo sieneles ir medaus paviršiuje. Kas tai? Ar tai valgoma? O gal tai pamačius verta susirūpinti? Bitininkai meiliai sako, kad tai šerkšnas arba kad medus žydi. Tačiau tenka girdėti ir kitokių epitetų: sušaldytas, supelijęs, primaišyta cukraus, padirbtas, kaitintas ir t.t.