• 14 dienų grąžinimo garantija

Garantuojame, kad jeigu Jūsų įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime 100% sumokėtos sumos!

Grąžinimo sąlygos:

- Grąžinti prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos.
- Grąžinama prekė turi būti originalioje neapgadintoje pakuotėje, nenaudota.
- Už grąžinamų prekių transportavimo kaštus yra atsakingas klientas.
- Grąžinant prekę būtina pateikti asmens dokumentą ir originalų pirkimo kvitą ar sąskaitą faktūrą.
- Pinigai bus grąžinti grynaisiais pinigais arba pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą, jei už prekę buvo sumokėta pavedimu. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo.
- Grąžinamą prekę reikia atnešti arba atsiųsti į parduotuvę adresu Pakalnės g. 4 – 5, Vilnius. Prieš atnešant prekę/prekes būtina pasiskambinti 8 612 00688

Į  grąžintinų  prekių ar paslaugų sąrašą nėra įtraukiamos:

- Pristatymo paslaugos. Pagal individualų kliento poreikį pagaminta ar užsakyta prekė. Prekių su ribotu galiojimo terminu (maisto, gėrimų).

Prekių grąžinimo taisyklės:

1. Grąžinimo garantija (toliau Garantija) galioja perkant prekes el. parduotuvėje pradas.lt 2. Garantija galioja visoms prekėms.
2. Grąžinti galima produktą, kuris yra pilnos komplektacijos, originalioje pakuotėje, kartu pateikiant pirkimą liudijančius, originalius pirkimo dokumentus (pirkimo čekį ar sąskaitą faktūrą), kuriuose matoma pirkimo data, prekės pavadinimas ir mokėjimo suma.
3. Prekes  galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo datos. Jei prekė buvo įsigyta el. parduotuvėje pradas.lt, prekę galite grąžinti tik toje pačioje parduotuvėje, kurioje ji buvo įsigyta.
4. Grąžinant prekę, įsigytą internetinėje parduotuvėje pradas.lt, ir siunčiant prekę paštu, pirkėjas privalo kartu su grąžinama preke pateikti informacinį raštą, kuriame nurodoma:  pirkėjo vardas, pavardė ir banko sąskaitos numeris bei banko pavadinimas bei grąžinimo priežastis. 
5. Visas išlaidas, susijusias su prekės siuntimu, siuntėjas (pirkėjas) apmoka pats.
6. Pinigai pirkėjui pervedami per 14 dienų nuo prekės grąžinimo banko pavedimu į nurodytą sąskaitą. Pirkusiems internetu, grąžinimas grynais pinigais negalimas: pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą pervedami atliekant banko pavedimą į Lietuvoje registruotus bankus (kitos pinigų grąžinimo formos nenumatytos).
7. Grąžinama prekės įsigijimo dokumentuose nurodyta pinigų suma.
8. Pinigai nėra grąžinami, jei grąžinamai prekei trūksta originalios pakuotės, ji yra mechaniškai pažeista, visai ar dalinai ir kitaip sugadinta.
9. Produkto grąžinimas įmanomas tik įvykdžius visus aukščiau išdėstytus terminus ir sąlygas.